Atsauksmes

Kā Tavā dzīvē palīdzējušas zināšanas, kuras nākušas caur Evitas praksēm, lekcijām, konsultācijām vai ceļojumiem?
Kuram un kad vērtīgas?

Atsauksmes - Evita Maurmane

Agnese

Dienvidfrancija – radošās enerģijas un seksualitātes atbrīvošana, uzticēšanās un ļaušanās, kā arī pašizpausme un uzdrīkstēšanās skanēt. Sievišķā pirmsākuma enerģijas apzināšanās un cilvēces programmu un lomu attīrīšana. Francijas telpā sadzirdēju savu dvēseles balsi skaidrāk un skaistāk kā vēl jebkad, apzinoties tās dievišķo izpausmi šeit un tagad.

Gandarījums ir tik dziļš – apzinoties ceļu no pirmsākuma līdz šodienai – un te nu es esmu Radītāja, noticot šim vārdam līdz galam. Mana dvēsele dzied ar prieka asarām. Arī mūsu sadzīves telpa bija transformējoša – pieredzēt harmonisku vidi intensīvos apstākļos ir retums. Sievietes, kas viena otru atbalsta, ciena, apbrīno un dalās ar zināšanām, ar savu spēku, talantiem un mīlestību. Iedvesmojoši un vienojoši.

Atgriežoties mājās ar prieku un aizrautību integrēju jaunās kvalitātes pateicībā par šo unikālo iespēju doties dziļumā, paplašinājumā un gaismā. Iesaku apzinātam cilvēkam, kas meklē atbildi jautājumam: kas es esmu, kas alkst nirt dziļumā lai iepazītu savu daudzdimensiālo būtību.

Ieva

D-Francijas holistiskais retrīts deva man iespēju izdzîvot un pieņemt bez emocijām un drāmām, ka Dvēsele, nākot uz zemes, dzīvē piedzīvo dažādas lomu spēles, sāpes un ciešanās.

Neieejot drāmā, sajūtot to un pieņemot to kā dvēseles pieredzi! Es izeju no šim spēlēm šajā dzīvē un apzināti izlemju, kurā spēlē ieiet un kurā nē! Tas dod skaidru redzēšanu un dzirdēšanu par saviem dzīves lēmumiem – esmu ieguvusi jaunu izpratni par Gara brīvību.

Tie, kas ir gatavi uzņemties atbildību par savu dzīvi un iegūt instrumentus, kā to mainīt – šie holistiskie retrīti ir tieši jums.​

DSCF9020-scaled-e1702366823378-qgoyj4vfdz6nesx1vr9hhmp9ctrygr4mzdk24rbnxc
DSCF9108-scaled-qgoz6fbgq72f2z35vtop9r4f8izd6rl7inh67kshr4

Aiga

Francija bija brīnišķīga! Paldies Evitai par drošu un jaudīgu telpu, tā man palīdzēja atklāt un atbrīvot senas un sāpīgas pieredzes. Francijā sajutu, ko nozīmē būt savā veselumā un spēkā.

Neaprakstāma pieredze, ko grūti ietērpt vārdos, bet reiz izjusta nekad netiks aizmirsta. Ieguvums no ceļojuma ir neizmērāms, tā ir pieredze, kas ir pašas izjusta, izsāpēta un izprasta.

Neviena grāmata nevar pastāstīt to, kas ir dvēseles atmiņa tik skaidri un spilgti kā vien pašas pieredze. Iesaku šo cilvēkiem, kas sevi apzinās kā dvēseli, kas saprot, ka paši radām savu realitāti un šī dzīve uz zemes ir kārtējā dvēseles pieredze.

Ieva Rūsa

Evitas zināšanas ir dimantu vērtas, kā dzīves karte, pēc kuras var vadīties ejot savu dzīves ceļu , kurš ir ar dažādiem notikumiem piesātināts.

Evitas zināšanas palīdz iziet gludāk, mierpilnāk ikvienus dzīves notikumus, saglabājot sevī cieņu, mieru un savienošanos ar sevi, nepazaudējot savu būtību!

Šīs ir sakrālas zināšanas par dzīves gudrību, tās pamatiem un visuma uzbūvi, kā darbojas visums un to likumu kārtību, kā to izmantot un integrēt šajā dzīvē, lai saniegtu savus mērķus, būt laimīgam, iedvesmotam, ar dzīvesprieku turpināt šo dzīvi un t.t.

Kuram un kad vērtīgas ir šīs zināšanas: 
1. Kad viss vecais jūk un brūk.
2. Atgriešanās pie sevis, savā centrā, kodolā.
3. Pāreja jaunā etapā.
4. Atvērt savas spējas.
5. Nomācoša dzīves situācija, ar ko nespēj tikt galā.

DSCF9022
DSCF8912-1-scaled-qgozi5czyt45vw24fe46vamdyj766v4osoe6oteq5c

Anete Keviša

Pirmkārt, zināšanas par laika līnijām. Savu dvēseli,tās sadzirdēšanu, nosinhronizēšanu caur dziļām transformācijām, kas ne vienmēr ir viegli. Sapratni caur SAJŪTU, ka pastāv nesataustāmi spēki, kas nav racionāli ar faktiem pierādāmi-ka tie mums ir blakus un vada mūs. Ka es redzu, dzirdu, jūtu skaidri, ja ieklausos savā intuīcijā un TICU tai.

Evita caur savām iekšējām zināšanām, īpašo enerģētiku, ko var sajust retrītos, lekcijās, meditācijās, jogas-elpošanas praksēs, individuālajās sesijās, sarunās-cilvēku UZVED uz dvēseles ceļa. Šim procesam ir jāļaujas. Tas darbojas, ja cilvēks ir GATAVS ļauties šiem procesiem, bez iekšējā kritiķa-es zinu labāk.

No savas pieredzes – tas būs noderīgi tad, kad dzīvē atnāk periods – esmu kaut kur iestagnējis. Man nepieciešams, kas vairāk, blakus zemes matērijas labumiem un sasniegumiem. Dziļāks piepildījums-un tas tomēr nāk no dvēseles dzīlēm.

Agita

Mīļā Evita! Satiku Tevi, kad dzīvē un dvēselē bija īpaši smagi – nezināju, kā sevi savākt un izdzīvot garīgi. Kā tāds labais eņģelis Tu mani esi vadījusi uz apzinātību, sevis pieņemšanu un mīlēšanu, sievietes izaugsmi un drosmi.

Tavas elpošanas prakses dod vērtīgu instrumentu, ka strādāt ar sevi trauksmes un krīzes brīžos, Tavi vārdi un rokas prot mierināt un dziedināt ar pieskārienu . Pirts prakses brīnišķīgi atbrīvo mūsu pirmatnējo spēku un māca izbaudīt mirkli ar sevi. Novērtēju Tavas vērtīgās lekcijas un sarunas par sievietes būtību un enerģiju!

Ar Tevi kopā ejam tādu prāta, emociju un dvēseles attīrīšanās ceļu. Tavs atbalsts man ļoti palīdzējis sadzirdēt sevi, noticēt un pieaugt apzinātībā, pašcieņā, mīlestībā. Paldies Tev!

DSCF9009-scaled-qgp07yzdpygqu8jsn1y7va19glx6nin80hlebh4d7k

Elīna

Dažreiz dzīvē cilvēkam ir nepieciešams kāds kurš ir vienkārši līdzās, uzdod īstos jautājumus, pasaka pareizos vārdus, veic kopā ar tevi nepieciešamās prakses.

To var saukt par dzīves kouču, Gaismas Skolotāju vai jebko citu, kas labpatīk.

Mana Gaismas Skolotāja un dzīves koučs, – kura šajā dzīves posmā iet man līdzās, kad nepieciešams – ir Evita.

Gunta

Mana Kipra bija par manu autentisko patieso dabu. Par atcerēšanos, kur tā tika nodota, aizmirsta. Par mīlestības atdzimšanu, atjaunošanu. Mijiedarbību ar sevi, saviem bērniem! Mācēt būt godīgās, patiesās, nekonkurējošās attiecībās starp sievietēm un vīriešiem! Par beznosacījuma mīlestības telpu, atļaut Sev ieraudzīt, ka tas nav virspusīgs nosacījums, bet atļaut sev savienoties ar to, ko nozīmē Man būt šajā beznosacījuma mīlestībā!

Kādiem cilvēkiem – apziņas līmenim ieteiktu šo retrīta formātu? Cilvēkiem, kas sevi pazīst! Kas vēlas iegūt lielāku izpratni, kur virzīties un kāpēc!

DSCF0342-2
Naktsmītne - Anassa Hotel Resort

Anete

Par ko bija mana Kipra? Sajūta, ka par pašu galveno. Vairākus gadus strādājot ar sevi, sākot no psiholoģijas, paternu, negatīvo pārliecību pašanalīzes, savienojot ar dziļāku izpratni – caur dvēseles atmiņu, laika līnijām, ir sajūta, ka caur šo retrītu ir lielumliels smagums noņemts, kas saistīts ar pašu “pirmsāpi” šīs dzīves un dvēseles atmiņu aspektā. Patiesi dziļāka atgriešanās Mīlestībā un Harmonijā sevī. Sava īstā dvēseles kodola un enerģijas struktūras, ritma apzinā\sanās. To pieņemsana. Sevis pieņemšana. Vieglums. Veselums. Pilnība. Prieks. Laimīte.

Šo iesaku visiem, kas gatavi ļauties. Atgūt sevi. Savu dabisko kodolu. Savienošanos ar savu Dvēseli, tās ceļa izpratni. Ieteicams pat tiem, kas nav gatavi un nezina, kas sagaida. Ja ir Ļaušanās un iniciatīva, nepadošanās, pat, ja brīžiem smagi, tas vainagojas ar necerētiem rezultātiem ātrāk, nekā cerēts, ja Evitai ļaujiet sevi ievest dziļumā… Tas ir Sajūtu līmenī. Nav pierādāms racionāli. Un arī nevajag:))