Bali

25.03.- 31.03.2024.

Pirmzināšanas. Dvēseles uzdevumu atcerēšanās.

Maya iniciēja mani kā Skolotāju, kura nes zināšanas un dziedināja/atbrīvoja no bailēm – tikt sodītai par zināšanu nodošanu Dvēselēm. Savām zināšanām es atklāju vērtību un cieņu.

Maya Mandala rīkotajā retrītā “PRIESTERIS UN PRIESTERIENE”, es savienojos ar savu Dvēsles pieredzi, kā Skolotāja, kuru ciena un pieņem. Līdz satiku Maya, manas DVĒSLES atmiņā bija atvērtas tikai tās piererdzes, kur ieguvu dedzināšanas, noliegšanas u.c. destruktīvas pieredzes.

Kad atgriezos no Bali Latvijā  – es sāku strādāt pirts telpā caur ziedu enerģiju un aizsākās ļoti daudzu regresiju sesiju pieredze – Dvēseles dziedināšana caur laika līnijām.

Tas, ko es daru pirts telpā un caur ziediem – šīs zināsānas es aktivizēju BALI, caur Dvēseles un ķermeņa atmiņu – es atcerējos, ko un kā mana Dvēsele darbojusies caur dabas elementiem.

AICINU uz BALI retrītu “Dvēseles integrācija – Dvēseles uzdevumu atcerešanās” KĀPĒC TAVA ENERĢIJA IR UZ ZEMES UN ĶERMENĪ ŠOBRID?

Evita Maurmane

Norise

Pieteikšanās ceļojumam ir noslēgusies. 

Bali transformācijas ceļojumā dzīvojam kūrortviesnīcā Siddhartha Oceanfront Resort & Spa – brīnišķīgas ainavas ieskautajā Agungas vulkāna pakājē.

Tā atrodas Bali ziemeļaustrumu piekrastē, kur vietējā ciemata dzīve joprojām saglabā mierīgu lauku noskaņu, un tā uzņem viesus autentiskākā vidē.

No šīs vietas varam ērti piekļūt daudzām kultūras un dabas aktivitātēm, ar kurām Bali ir slavena. 

Naktsmītne - Siddhartha Oceanfront Resort & Spa

Citi retrīti