Francija

Rudens, 2024

Atgriešanās mīlestībā.

Jūs zināt, ka Francija ir mana MĪLESTĪBA un spēka vieta daudzām Dvēselēm, kuras jau vairākkārt bijušas mūsu kopīgajos ceļojumos.
Jūs zināt, ka Francijas informatīvais lauks ir ļoti daudzslāņains un pilns ar vēstures līnijām.
Jūs zināt, ka Francijas kalni ir Kristaliskās enerģijas oāze.
Jūs zināt, ka priekšskars, caur kuru mēs ieejam Dvēseles atmiņas failos ir smalks, trausls un maigs – tajā harmoniski var ieiet ar pazemību, pacietību, sadarbību un ļaušanos – ar Sargeņģeļu un Apgaismoto Skolotāju klātbūtni. Bez EGO spēlēm.
Šos braucienus vairāk kā 5 gadus neorganizēju es – tie tiek Radīti caur mani, caur ikkatras Dvēseles rakstu, kura pievienojas šim piedzīvojumam.
Es Jums nevaru pastāstāstīt, kas ir DVĒSELES ATMIŅA, bet es to jums, mīļās Dvēseles, varu parādīt.
Tāpēc aicinu Tevi – Ja Tev ir gatavība strādāt ar savu šūnu atmiņu, ieraudzīt un satikties ar savas Dvēsles pieredzes laika līnijām. Atbrīvot savas Dvēseles daļas.
Evita Maurmane
pexels-lisa-325143818-13766147

Norise

Dalībnieku skaits vienā grupā 8-12 cilvēku. 

Ceļojuma plāns un informācija

Ceļojuma dalībnieki zina informāciju par praktiskajām lietām un ne vairāk, jo ceļojuma laikā jūs mācāties, kā strādā intuīcija, telepātija, gaišredzība un ķermeņa atmiņa. Aktivizē šos mehānismus caur manu lauku.

Fiziskā sagatavotība

Šis nav tūristisks brauciens, šis ir transformācijas ceļojums – nepieciešama laba fiziskā un mentālā labsajūta. Šajā ceļojumā mēs strādājam ar zemapiņas informāciju, mainot caur fizisko ķermeni.

Dalības nosacījumi

Lai piedalītos ceļojumā, ir jābūt pieredzei garīgajās praksēs – yogā, meditācijā, elpošanas nodarbībās vai apzinātības praksēs pie Evitas Maurmanes vai Ievas Ozoliņas. Dalībniekam jābūt gatavam un ar vēlmi izzināt savu patieso ES, saskarties un transformēt savas traumas un ēnas.

Pieteikties ceļojumam

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Galerija no Francijas retrīta 2023. gada rudenī

Citi retrīti