Grāmata “Dvēseles čuksti”

Grāmata, kas atnāca no lielas Mīlestības telpas…

DVĒSELES ČUKSTI ir veltījums zvaigžņu bērnu jeb eņģeļu bērnu vecākiem – māmiņām, tētiem, viņu brāļiem un māsām. Šī grāmatiņa ir vēstule no Dieva, no manas sarunas ar Dievu laikā, kad ar ģimeni gājām cauri sērām un zaudējuma sāpēm, un galvā skan simtiem jautājumu ik brīdi, un nezini, kur rast mieru un mierinājumu. Nezini, kā lai sadziedē brūci, kura briesmīgi sāp un atgādina par zaudēto. 

Mūsu bērns nodzīvoja 39 dienas. Šīs dienas izmainīja mūsu dzīves, liekot nogrimt līdz dziļākā bezdibeņa pašai apakšai, lai tajā atklātu dievišķo dzirksti, drosmi, iedvesmu un neizsmeļamo radīšanas potenciālu, kas mīt mūsu dvēseles dzīlēs. Esmu pateicīga, ka mani bērni ir izvēlējušies mani par savu mammu, lai es iemācītos mīlēt un iepazītu beznosacījuma mīlestību. 

Nav svarīgi, vai mēs kopā ar savu bērnu esam pavadījuši tikai pāris nedēļas puncī, mēnesi pēc dzemdībām vai piecdesmit gadus. Mēs esam satikušies. Mēs esam viens otru izmainījuši, pieskaroties ar mīlestības spārniem. Šāda pieredze atver dvēseli, lai mēs spētu to sadzirdēt. KLUSUMS dziedē sāpes. Un, beidzot nonākuši klusumā, mēs sadzirdam savu dvēseli un Dievu. Beidzot mēs spējam ieraudzīt lietas to patiesajā gaismā, jo mūsu dvēseles gaisma IZGAISMO.

Grāmata drukātā veidā ir izpārdota.

dvēseles čuksti

 

“Ir lielo pārmaiņu laiks. Ir laiks mainīties priekšstatiem par Dievu. Ir laiks atjaunot saikni ar Radītāju. Ir laiks atgriezties pie SEVIS.”

 

Lasītāji par grāmatu...

Grāmata drukātā veidā ir izpārdota. E-grāmatu lasi šeit