Indija

5.-11. decembris, 2024

GRUPA IR PILNA. 
Atdzimšana.

Indija ir pirmmāte, mīlošs zemes klēpis, gādīgs tēvs, atgriešanās dabiskajā stāvoklī – iekšējā bērna priekā, vieglumā un autentiskumā.

Mēs saslēgsimies ar šo patieso un dabisko tīro stāvoklī, un ļausim nomirt Ego un prātam vēlreiz…

Šī būs autjaunotne šūnu līmenī, orgānu sistēmām, Dvēveles – atdzimšana jaunam ciklam, lai TU JUSTU SEVI, SAVU ĶERMENI UN INTUĪCIJU, piedzīvojot savu dzīvi!

Indijas retrīts

Norise

Pieteikšanās ir noslēgusies.

Ceļojuma plāns un informācija

Ceļojuma plāns tiks nosūtīts individuāli. Retrītā paredzētas gan fiziskās aktivitātes, gan atpūta – SPA procedūrās un laiks pludmalē. Mēs par Tevi parūpēsimies visa retrīta laikā – ceļojumā ietverta naktsmītne 6 naktīm, transfērs no lidostas  un uz lidostu, veģetāras maltītes.

Fiziskā sagatavotība

Šis nav tūristisks brauciens, šis ir transformācijas ceļojums – nepieciešama laba fiziskā un mentālā labsajūta. Šajā ceļojumā mēs strādājam ar zemapiņas informāciju, mainot caur fizisko ķermeni.

Dalības nosacījumi

Lai piedalītos ceļojumā, ir jābūt pieredzei garīgajās praksēs – yogā, meditācijā, elpošanas nodarbībās vai apzinātības praksēs pie Evitas Maurmanes vai Ievas Ozoliņas. Dalībniekam jābūt gatavam un ar vēlmi izzināt savu patieso ES, saskarties un transformēt savas traumas un ēnas.

Citi retrīti